Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Nasi specjaliści:

Ginekolog Lek. med. Szczygłowski Edward
Ginekolog dr n med. Komarow-Wieliżska Grażyna
Ginekolog Lek. med. Koczorowska-Melaniuk Marzena 

Starsza Położna Anna Popielarz
Starsza pielęgniarka Elżbieta Tobiasz

Rejestracja osobiście w gabinecie nr 28 lub pod numerem telefonu: 71 392 15 22

 

Poradnia zajmuje się świadczeniem usług w ramach opieki ambulatoryjnej w zakresie schorzeń narządu rodnego - miedzy innymi: profilaktyką zdrowotną, prowadzeniem ciąży, opieką w okresie połogu, poradnictwem antykoncepcyjnym, stanami zapalnymi narządu rodnego, problemem nieotrzymania moczu, opieką nad pacjentką z chorobami uznawanymi za stany przedrakowe oraz z chorobą nowotworową narządu rodnego.
Poradnia wyposażona jest w aparat USG, umożliwiający dokładną diagnostykę problemów kobiecych, jak również obserwację rozwoju dziecka w łonie matki.. Przychodnia wykonuje badania USG, oraz wszelką inną niezbędną diagnostykę laboratoryjną w ramach NFZ, a także na zasadach komercyjnych.

Zapraszamy także wszystkie Panie w wieku 25-59 lat
na bezpłatne badanie cytologiczne jako część programu profilaktyki raka szyjki macicy,
które zaleca się wykonywać raz na 3 lata.

MAMMOGRAFIA-PRYWATNIE

Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie posiada nowoczesny sprzęt mammograf Sophie Classic znany jest ze swojej precyzji i wysokiej jakości.
Mammografia jest to specjalna technika radiologiczna, wykorzystująca różnicę pochłaniania promieniowania przez tkankę gruczołową i tłuszczową, stosowana do badania piersi. Pozwala ona wykrywać i różnicować zmiany w piersi, a co najważniejsze jest bardzo pomocna w wykrywaniu wczesnych postaci raka piersi..

Mammografie można wykonać prywatnie w pracowni RTG –opłata w rejestracji koszt badania 80,00 zł wg cennika PZLA.

Do Poradni nie jest potrzebne skierowanie.